Поиск       
Iсторiя життя кожного - iсторiя нашої держави України!

Я просто впевнена, що від кожної з нас, від нашої небайдужості, від наших дій залежить те, як ми будемо жити завтра

 

Польська Лариса Михайлівна

БІОГРАФІЯ

Народилася 31 серпня 1951 року в місті Рівне. Здобула вищу освіту у 1973 році, закінчила філологічний факультет Херсонського педагогічного інституту імені Н.К. Крупської за спеціальністю філолог.

Почала трудову діяльність з серпня 1972 року, працювала учителем Маринської восьмирічної школи Горностаївського району Херсонської області до 1978 року. Протягом 1978 - 1992 років працювала в системі товариства "Знання" України відповідальним секретарем Дніпровської районної організації м. Херсона, з 1981 року - відповідальним секретарем Херсонської обласної організації товариства "Знання". У 1992 році стала комерційним директором страхової компанії "1O1" у м. Херсон. У 1994 року працювала комерційним директором Херсонського багатогалузевого підприємства "ЛІВ".

З листопада 1994 до грудня 1999 року - директор ТзОВ "Тавричанка" у місті Херсон.

Свою громадську діяльність Лариса Польська розпочала у 1974 році як громадський лектор товариства "Знання". З 1978 року Лариса - член правління районної, обласної громадської просвітницької організації "Знання".

У 1998 році стає засновником і очолює Херсонську обласну організацію ВЖНДО "Дія". У 1999 році Ларису Михайлівну обирають заступником голови ВЖНДО "Дія" з питань законодавства. Вона також є представником Всеукраїнського об'єднання "Дія" в Комітеті з економічних та соціальних питань ООН. Крім цього, Лариса є членом правління Херсонської обласної організації Народно-демократичного об'єднання "Нова Україна".

У 2000 році Лариса стає членом опікунської ради Цюрупинського дитячого допоміжного дому - інтернату.

Л.М. Польська бере активну участь у політичних процесах держави. У 2000 році її обрано членом політради Народно-демократичної партії України, заступником голови Херсонської обласної організації НДП.

З серпня 2002 року працює помічником-консультантом народного депутата України Олега Безпалова.


СОЗДАТЬ САЙТ


ГЛАВНАЯ
404 Not Found

Not Found

The requested URL /clients/openua_net/linkmoneyssi.php was not found on this server.


Apache/2.4.18 (Ubuntu) Server at lm-code.ru Port 80
Биографический портал © Открытая Украина 2000 - 2007
при использовании материалов сайта, ссылка на сайт обязательна
Проект студии © «ЗЕМЛЯ»